HAKKIMIZDA

Hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.

 

2009 yılından itibaren VIP Taşımacılık ve Operasyonel Filo Kiralama sektörlerinde hizmet veren SİMETRİ FİLO, her yıl yenilenen araçları, deneyimli kadrosu ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. 2018 yılı sonunda VIP-Protokol Taşımacılık faaliyetlerine son veren firmamız, ana lokomotifimiz olan Operasyonel Filo Kiralama alanında yatırımlarını artırarak büyümeye devam etmektedir. 

Hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.

VİZYONUMUZ

 

Operasyonel Filo Kiralama sektöründe, kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen sektörün lokomotif kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ

 

Operasyonel Filo Kiralama Sektöründe, müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edinip müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyip en uygun ve en iyi hizmeti sağlamaktır.

 

MARKALARIMIZ

Simetri Filo bünyesindeki markalarımızdan Resq Sigorta, sigortacılık sektöründe aracılık hizmetleri sağlamaktadır.

 

2017 yılından itibaren SMTR Filo markası ile de Operasyonel Filo Kiralama sektöründe müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  

 

Firmamız "LUXCAR TURİZM" ünvanı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesine sahiptir. 

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

Çözüm Odaklılık; Sermaye, emek, işgücü ve doğal kaynaklarda müşterilerimize tasarruf sağlayacak kararlar verme, çözüm üretme konusunda kararlıyız.

Yenilikçilik; Ar-ge faaliyetlerine önem vererek müşterilerimize fayda sağlayacak çözümler üretiriz.

Çalışana ve müşterilerimize saygı; Müşterilerimize ve çalışanlarımıza saygılı davranırız. Müşteri memnuniyeti, hizmet politikamızın temelidir.

Kişilik kavramı; Simetri Filo’nun şirket çalışanlarından, yöneticilerinden, sahiplerinden ayrı bir kişiliği vardır. Müşterilere en doğru tercih ve en uygun maliyet gerektiren kararlarda yardımcı olur.

Takım Çalışması; Simetri Filo çalışanları, sorumluluğunun bilincindedir. Daima güler yüzlü olmayı prensip edinmiş, müşteri memnuniyetine önem veren çalışanlarımız, uyum içinde keyifle çalışır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında gidermeye önem veririz.

KAZA TESPİT TUTANAĞI