HİZMETLERİMİZ

  

HİZMETLERİMİZ

Resmi ziyaretler çerçevesinde ülkemize gelen yabancı devlet başkanları ve üst düzey bürokratların ve beraberindeki heyetlerin protokol taşımacılığı konusunda uzun yıllardır başarıyla sağladığımız hizmetler, SİMETRİ FİLO ismini bu alanda aranılan bir marka haline getirmiştir.

Resmi protokol konusunda deneyimli, profesyonel sürücü kadromuz ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek genişlikte VIP araç parkımızla, üst düzey hizmet kalitemizle, yabancı konuklar nezdinde ülkemizi de temsil ettiğimizin bilincinde bir anlayışla uzun yıllardır başarıyla hizmet vermekteyiz.
İsteğe bağlı olarak tam gün tahsis, yarım gün tahsis veya transfer seçenekleriyle kiralayabileceğiniz araçlarımızla, yeterli düzeyde yabancı dil bilgisine sahip, takım elbiseli ve deneyimli sürücülerimizle sizin adınıza misafirlerinize gereken ilgiyi gösteriyor ve kusursuz profesyonellik anlayışımızla hizmet sunuyoruz.


Havaalanı karşılama hizmeti, program süresince araç havuzu gibi işinizi kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz.Büyük organizasyonlarınızda, konferans, seminer, vb. tüm araç organizasyonunuzu bize bırakın, siz misafirlerinizle daha rahat ilgilenin.