BASINDA BİZ

Simetri Filo'ya ait basın haberlerini burdan takip edebilirsiniz.

FİLO KİRALAMADA GERÇEK VIP HİZMETİ; SİMETRİFİLO


- İyi günler… Öncelikle Simetri Filo’yu kurmanıza hangi faktörler sebep oldu, biraz açıklayabilir misiniz?

Özellikle 2000 yılların başından itibaren, siyasi arenada tek parti iktidar dönemine geçiş ile birlikte hızla büyümeye başlayan Türkiye ekonomisi, bugün geldiği noktada dünyanın sayılı güçlü ekonomilerinden bir tanesidir. Özellikle ekonominin gelişmesi için gerekli olan yatırım teşvikleri sayesinde üretim bugün, Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmıştır. Üretimin gelişmiş büyük şehirlerden, diğer bölgelere kayması ile birlikte, bu firmalara kendi bölgelerinde kaliteli hizmet vermek amacıyla pek çok yeni iş alanı doğmuştur. Bu yeni iş alanları arasında yer alan araç filo kiralama ve VİP Taşımacılık hizmetleri, firmaların da büyük ilgi gösterdiği hizmetlerden birisi olmuştur.

2009 yılında, “Derdi Bizim, Keyfi Sizin” mottosuyla kurulan ve hizmet kalitesini devamlı geliştirerek, sürekli %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız; Simetri Filo Araç Kiralama Turizm, Nakliye ve Taşımacılık A.Ş., çözüm odaklı hizmet anlayışı, her yıl yenilenen araç filosu ve deneyimli kadrosu ile bugün, sektöründe önde gelen şirketlerden biri olmayı başarmıştır.

Sizi diğer opsiyonel filo kiralama veya VİP araç kiralama hizmeti veren firmalardan ayıran özellik nedir?

Türkiye’nin tüm bölgelerinde operasyonel filo kiralama ve VİP araç kiralama hizmeti veren şirketimiz, müşterilerinin talepleri doğrultusunda, klasik makam aracı anlayışını da değiştirmiş ve her beş ayda bir yenilenmek üzere üst segment 100 aracı filosuna katmıştır.

VİP taşımacılık, kongre ve seminer taşımacılığı ve operasyonel filo kiralama alanlarında faaliyet gösteren firmamız, yaptığı yatırımlarla beklenen başarıyı yakalamış ve bugün bireysel VİP taşımacılığın yanı sıra, iş ve bürokrasi dünyasında gerçekleştirilen tüm organizasyonlarda, çözüm ortaklı olarak yer almıştır.

- İş ve siyasi alanda VİP hizmet vermek, pek çok şartı da beraberinde getiriyor. Siz bu kalite standartlarını nasıl yakalıyorsunuz?

Resmi ziyaret nedeniyle Türkiye’ye gelen yabancı devlet adamları ve beraberindeki heyetlerin protokol kuralları çerçevesinde, profesyonel sürücülerle güvenli bir şekilde transferlerinin yapılması, firmamızın başarı ile sağladığı hizmetler arasındadır. Yarım gün, tam gün veya sadece transfer için şoförlü araç kiralama sağlayan firmamızda, VİP araçlarımızı kullanan sürücülerimiz, resmi protokol konusunda deneyimli, prezentabl ve yabancı dil hakimiyeti olan VİP sürücülerdir.

Bize biraz müşterilerinizden bahsedebilir misiniz?

Simetri Filo olarak firmamız, resmi ziyaretlerde aynı zamanda Türkiye’yi de temsil ettiğinin bilincinde olarak, 19.Mart.2016 tarihinde İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ve beraberindeki heyete İstanbul’da, 22-24.Mart.2016 tarihleri arasında Romanya Cumhurbaşkanı Klaus Iohannis ve beraberindeki heyete Ankara ve İstanbul’da, 6-8.Nisan.2016 tarihleri arasında Bosna-Hersek Başbakanı Denis Zvizdic ve beraberindeki heyete Ankara ve İstanbul’da, 2-4.Nisan.2016 tarihleri arasında AB Göç ve İçişleri Komiseri Dimitris Avromopoulos yine İstanbul ve Ankara’da VİP sürücülü makam aracı hizmetini vermiştir.

 

HABERİN LİNKİ;

http://www.sahit.com.tr/gundem/filo-kiralamada-gercek-vip-hizmeti-simetrifilo-h6728.html

KAZA TESPİT TUTANAĞI