BASINDA BİZ

Simetri Filo'ya ait basın haberlerini burdan takip edebilirsiniz.

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ


Şöförlü Araç Kiralama Hizmetleri

Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen hizmet sektörlerinden bir tanesinin araç kiralama sektörü olduğunu biliyoruz.

Bu haber 2016-04-28 18:29:50 eklenmiştir.
 
 

- Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen hizmet sektörlerinden bir tanesinin araç kiralama sektörü olduğunu biliyoruz. Bize biraz Simetri Filo’dan bahsedebilir misiniz?
-
- Simetri Filo Araç Kiralama Turizm, Nakliye ve Taşımacılık A.Ş. 2009 yılında Ankara’da kurulmuş, aslında çok genç bir şirket olmasına rağmen, gerek kurumsallığı, gerek profesyonel kadrosu, gerekse her yıl yenilen geniş araç filosuyla bu kısa sürede araç kiralama sektöründe lider firmalardan birisi haline gelmiştir. Son 15 yılda ülkemizde yaşanan olumlu ekonomik gelişmeler neticesinde “Derdi Bizim, Keyfi Sizin” mottosundan yola çıkarak hizmet sektöründe en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız, Ankara merkez ve İstanbul şubesiyle bugün, Türkiye’nin her yerine operasyonel filo ve VİP Taşımacılık alanlarında, aynı kalitede hizmet vermektedir.
-
- Her müşteriye aynı kalitede hizmet verebilme başarısını nasıl sağlıyorsunuz?
-
- Bizim firma olarak yola çıkış amacımız; hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Zaten bu amaç, hizmet sektöründe başarılı olmak isteyen her firmanın hedeflemesi gereken bir amaç olarak karşımıza çıkıyor. Biz bunu, son derece profesyonel bir takım çalışmasıyla, çözüm odaklı çalışarak, AR-GE ye çok önem vererek, kendimizi sürekli yenileyerek, müşteri geri dönüşlerini son derece ciddiye alarak, bizimle çalışan tüm elemanlarımıza ve müşterilerimize saygı göstererek sağlıyoruz. Firmamızda her müşteri değerlidir ve hepsi aynı kalitede hizmet alır.
-
- 2016 yılında yenilikleriniz nelerdir?
-
- Müşterilerimizden gelen talepleri dikkate alarak, aslında onların hayalini gerçeğe dönüştürdük ve her 5 ayda bir yenilemek üzere üst segmentte 100 aracı filomuza kattık. Bu araçlar arasında lüks makam araçları, lüks minibüs ve minivanlar, eskort ve koruma araçları, bagaj araçları ve lüks binek otomobiller bulunuyor.
-
- -Bagaj araçları nedir?
-
- Çeşitli hacimlerde, özel yapım ve içlerinde elbise askılığı bulunan bagaj araçlarımız, müşterilerimizin eşyalarının taşınmasında onlara güvenli bir seçenek sunmak amacıyla filomuza kattığımız araçlardır.
-
- -Lüks makam araçlarından biraz bahsedebilir misiniz?
-
- VIP taşımacılığın en lüks sınıfı olan son model makam araçlarımız ile müşterilerimize kusursuz konforlu bir yolculuk sunmayı hedefliyoruz. 3 yolcu kapasiteli bu makam araçlarımız, protokol kurallarına uygun olarak siyah renkli ve fors direklidir. Protokol kurallarını bilen, yabancı dil hakimiyeti olan ve tek tip takım elbiseli, deneyimli sürücülerimizin kullandığı bu araçlarla ülkemize resmi ziyarette bulunan yabancı heyetlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
-
- Bireysel taşımacılık ve filo hizmetlerini yanı sıra başka hangi alanlarda faaliyet gösteriyorsunuz?
-
- Simetri Filo, VİP taşımacılığın ve filo hizmetlerinin yanı sıra, günlük, yarım günlük veya sadece transfer amaçlışoförlü araç kiralama hizmeti de vermektedir. Ayrıca kongre ve seminer turizminde kullanılmak üzere yine lüks segmentte minibüs, minivan, otobüs ve minibüs seçenekleriyle fazla sayıda müşterimizin transferlerini de gerçekleştirmekteyiz.
-
- Son olarak müşterilerinizden bahsedebilir misiniz?
-
- İş dünyasından, bürokrasi ve siyaset alanından pek çok firma ve kurum ile çalışmaktayız. Ülkemizde bulunan çeşitli ülkelerin konsoloslukları, siyasi partiler, bakanlıklar, devlet kurumları ve valiliklerin yanı sıra yabancı resmi heyetlere de VİP taşıma hizmeti vermekteyiz. Son aylarda Ankara ve istanbul’da hizmet verdiğimiz yabancı misafirlerimiz arasında İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, Romanya Cumhurbaşkanı Klaus Iohannis, Bosna-Hersek Başbakanı Denis Zvizdic ve AB Göç ve İçişleri Komiseri Dimitris Avromopoulos bulunmaktadır.

 

HABERİN LİNKİ;

http://www.haber888.com/haber/97458/soforlu-arac-kiralama-hizmetleri.html

KAZA TESPİT TUTANAĞI