BASINDA BİZ

Simetri Filo'ya ait basın haberlerini burdan takip edebilirsiniz.

SİMETRİ FİLO ARAÇ KİRALAMA VE VIP TAŞIMACILIK


Simetri Filo olarak çok genç bir firma olmanıza rağmen bugün sektörünüzde lokomotif firmalardan birisiniz. Başarınızın sırrı nedir?

Biz Simetri Filo Araç Kiralama Turizm, Nakliye ve Taşımacılık A.Ş. olarak 2009 yılında kurulduğumuzda amacımız; operasyonel filo kiralama ve VİP taşımacalık alanlarında, hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak, hedefimiz ise; sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki lider firmalardan birisi olmaktı. 2016 yılına geldiğimizde, her yıl yenilenen araçlarımız, profesyonel sürücü ve ofis çalışanlarından oluşan çalışma arkadaşlarımız, ve devamlı gelişen hizmet anlayışımız ile sektörün öncü ve aranan firmaları arasında yer aldığımızı görüyoruz. Bu başarının sırrını ise; müşterilerimizle beraber hareket ederek tamamen çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimizin her düşüncesini önemsemek, isteklerini hayata geçirmek, takım çalışmasına önem vermek ve son olarak AR-GE faaliyetlerine yaptığımız yatırımlar olarak tanımlayabilirim.

2016 yılında ne gibi yatırımlar yaptınız?

Dediğim gibi, Simetri Filo olarak biz, müşterilerimizin her sözüne, geri dönüşlerine ve isteklerine çok önem veriyoruz. Bu doğrultuda, VİP taşımacılık alanında müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürerek, her 5 ayda yenilenmek üzere 100 adet üst segment makam aracını filomuza katmış bulunuyoruz. Bu sayede hedefimiz; klasik makam aracı anlayışını yıkarak, müşterilerimize maksimum güvenli bir sürüş konforu yaratmak.

Bu araçlar sadece devlet kurumlarında mı kullanılacak?

Hayır, biz bütün araçlarımızla gerek siyasi arenadan gerekse iş dünyasından bize ihtiyaç duyan tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

VİP Taşımacılık, biraz da protokol taşımacılığı demek. Siz bu hizmeti nasıl sağlıyorsunuz?

Lüks makam veya makam araçlarımızda sürücülerimiz, resmi protokol eğitimi almış, tek tip takım elbiseli ve yabancı dil hakimiyeti olan profesyonel sürücülerdir. Lüks binek ve normal binek araçlarımızda hizmet veren sürücülerimiz ise eğitim almış, deneyimli sürücülerdir. Ayrıca tüm lüks makam ve makam araçlarımız protokol rengi olan siyah renktedir ve fors direklidir. Bunun dışında arka planda, tamamen çözüm odaklı çalışan profesyonel bir ofis ekibimiz bulunmaktadır. Oluşabilecek sorunlar ve aksilikler, hiç bir şekilde müşterimize yansıtılmaz ve deneyimli ekibimiz tarafından çözümlenir.

Filo kiralama ve bireysel VİP taşımacılık dışında başka hangi alanlarda faaliyet gösteriyorsunuz?

Simetri Filo olarak firmamız, operasyonel filo kiralama, bireysel VIP transfer ve taşımacılığın yanı sıra, ulusal-uluslararası seminer ve konferansların VIP taşımacılığında aktif rol almıştır. Bu tarz konferans ve seminerlerde VIP minibüsten, minivan ve midibüsten otobüse kadar müşterilerimize araç hizmeti sunarak, organizasyonun bir bütünlük içerisinde icra edilmesine büyük katkılar sunmaktadır. Firmamız, verdiği başarılı hizmetlerle iş dünyası, bürokrasi ve siyaset alanında, şoförlü araç kiralama sektöründe ilk akla gelen firma olmuştur.

Biraz da hizmet verdiğiniz yabancı müşterilerden bahsetsek…

Simetri Filo olarak firmamız, resmi ziyaretlerde aynı zamanda Türkiye’yi de temsil ettiğinin bilincinde olarak, 19.Mart.2016 tarihinde İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ve beraberindeki heyete İstanbul’da, 22-24.Mart.2016 tarihleri arasında Romanya Cumhurbaşkanı Klaus Iohannis ve beraberindeki heyete Ankara ve İstanbul’da, 6-8.Nisan.2016 tarihleri arasında Bosna-Hersek Başbakanı Denis Zvizdic ve beraberindeki heyete Ankara ve İstanbul’da, 2-4.Nisan.2016 tarihleri arasında AB Göç ve İçişleri Komiseri Dimitris Avromopoulos yine İstanbul ve Ankara’da VİP sürücülü makam aracı hizmetini vermiştir.

 

HABER LİNKİ;

http://www.trgundem.com/guncel/simetri-filo-arac-kiralama-ve-vip-tasimacilik-h8767.html

KAZA TESPİT TUTANAĞI