BASINDA BİZ

Simetri Filo'ya ait basın haberlerini burdan takip edebilirsiniz.

SİMETRİ FİLO


Simetri Filo

Türkiye’nin birçok bölgesinde meydana gelen sektörel büyümeler, iş alanlarının genişlemesi, çalışan sayılarındaki artış ve ulaşım ihtiyacının artması nedeniyle ulaşım anlamında yeni sektörler doğmuştur.

Türkiye’nin birçok bölgesinde meydana gelen sektörel büyümeler, iş alanlarının genişlemesi, çalışan sayılarındaki artış ve ulaşım ihtiyacının artması nedeniyle ulaşım anlamında yeni sektörler doğmuştur. Son yıllarda özellikle özel araçla ulaşım anlamında doğan ihtiyacı karşılamak 2009 yılından beri ‘’Derdi bizim, keyfi sizin’’ sloganıyla yola çıkan Simetri Filo; VIP taşımacılık, şoförlü araç kiralama alanında hizmet vermektedir. Şirket 2016 yılında ağını ülke geneline kadar genişletmiş, kurumsallığını tamamlamış ve sektörün önde gelen şirketleri arasında gösterilmektedir. Şirket aynı zamanda güçlü bir filoya sahiptir, bu sektörde yetişmiş insan kaynağı barındırmaktadır ve kusursuz bir hizmet anlayışına sahiptir.

Simetri Filo sayesinde yıllardır bilinen geleneksel makam aracı ve şoförü anlayışı kırılmıştır. Bu nedenle şoförlü araç kiralama anlamında bu hizmete en çok ihtiyaç duyan siyaset, bürokrasi ve iş hayatına hizmet veren yeni bir hizmet anlayışı getirmiştir. VIP taşımacılık anlamında ve şoförlü araç kiralama anlamında yaptığı yeni yatırımlar sayesinde 2016 yılında sektörde öncelikli olarak tercih edilen bir kuruluş haline gelmiştir. Simetri Filo her beş ayda bir kendini yenilemektedir ve bu yenilemeyi yöneticilerin fikirlerine ve iş adamlarının fikirlerine başvurarak yapmaktadır. Bu nedenle tercih edilme düzeyi gittikçe artmaktadır.

Girişimleri sayesinde 100 aracı filosuna katarak daha dinamik bir yapıya ulaşmıştır. VİP Taşımacılık, transfer ve şoförlü araç kiralama yanında düzenlenen seminer, konferans, kongre tarzı ulusal ve uluslararası organizasyonlarda VIP taşımacılıkta aktif rol alarak çalışmalarına devam etmektedir. Konferans, seminer gibi organizasyonlarda lüks araçlardan klasik otomobillere, VIP minibüslerden otobüslere kadar geniş bir araç çeşidi sunabilen bir hizmet vermektedirler. Tüm bu organizasyonların başladığı andan sonlanacağı ana kadar titizlikle hizmet sunarak organizasyonun bütünlük içerisinde uygulanmasını sağlamaktadırlar. Bugüne kadar sunduğu hizmet anlayışı sayesinde iş dünyasında, bürokrasi ve siyaset alanında VIP taşımacılık ve şoförlü araç kiralama anlamında önde gelen bir şirket olarak markalaşmıştır.

İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ve heyetinin 19 Mart tarihinde İstanbul’da yaptığı ziyareti esnasında VIP taşımacılık hizmetini gerçekleştirmiştir. Bunun yanında Romanya Cumhurbaşkanı Sn. Klaus Lohannis ve heyetinin Ankara ve İstanbul’daki VIP taşımacılık hizmeti, 6-8 Nisan tarihlerinde Bosna Hersek Başbakanı Sn. Denis Zvizdic ve heyetinin yine İstanbul ve Ankara’daki ziyareti sırasında VIP taşımacılık hizmeti, 2-4 Nisan tarihlerinde AB Göç ve İçişleri Komiseri Dimitris Avromopoulos’un İstanbul ve Ankara’daki ziyareti esnasındaki VIP taşımacılık hizmeti Simetri Filo tarafından sağlanmıştır.

 

HABERİN LİNKİ:

http://www.habersaygi.com/simetri-filo/

KAZA TESPİT TUTANAĞI