BASINDA BİZ

Simetri Filo'ya ait basın haberlerini burdan takip edebilirsiniz.

SİMETRİ FİLO ARAÇ KİRALAMA


Araç kiralama sektörüne yatırım yapmaya nasıl karar verdiniz?
-
- Biliyorsunuz, son 15 yılda Türkiye ekonomisi, dünyanın en güçlü ekonomilerinden biri haline geldi. Ekonomideki bu istikrar, özellikle hizmet sektöründe yeni iş alanları doğmasına neden oldu. Araç kiralama da bu yeni alanlardan birisi. Ancak Simetri Filo Araç Kiralama Turizm, Nakliye ve Taşımacılık A.Ş. olarak biz, sıradan bir operasyonel filo kiralama firması olmak yerine, sektöründe lider olmayı hedefleyen, müşteri odaklı çalışan ve çalıştığı tüm müşterilerine aynı kalitede hizmet vermeyi amaç edinmiş bir firma olmayı tercih ettik. Yatırımlarımızı da bu yönde geliştirdik.
-
- Ekonomide yaşanan bu olumlu gelişmelerin sonucunda da “Derdi Bizim, Keyfi Sizin” sloganıyla, 2009 yılında VIP taşımacılık alanında hizmet vermek üzere kurulan Simetri Filo, 2016 yılına gelindiğinde kurumsallığını tamamlamış, güçlü filosu, yetişmiş insan kaynağı, kusursuz hizmet anlayışı ve ülke geneline yayılmış geniş hizmet ağıyla sektörün önde gelen bir şirketi haline gelmiştir.
-
- Hizmet anlayışınız dışında sizi diğer araç kiralama firmalarından ayıran özellikler nelerdir?
-
- Simetri Filo olarak firmamız, klasik makam aracı ve şoförlüğü anlayışına yeni bir anlam getirerek, VİP taşımacılık alanında lüks segmentteki makam araçlarıyla müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Bu doğrultuda müşterilerimizin isteklerini de dikkate alarak, 5 ayda bir yenilenmek üzere 100 adet lüks makam aracı filomuza katılmış bulunmaktadır. Verdiği başarılı hizmetlerle de iş dünyası, bürokrasi ve siyaset alanında, sektöründe ilk akla gelen bir marka ve değeri olmuştur.
-
- Sadece bireysel taşımacılık mı yapıyorsunuz?
-
- Hayır, firmamız bireysel VIP transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra, ulusal-uluslararası seminer ve konferansların VIP taşımacılığında da hizmet vermektedir. Bu tarz konferans ve seminerlerde lüks makam aracından binek araca, VİP minibüsten minivana, otobüsten minibüse kadar tüm araçları temin ederek, güçlü kadrosuyla organizasyonun bütünlük içerisinde icra edilmesine çözüm ortağı olarak yardım etmektedir.
-
- Yabancı heyetler, bürokratlar ve siyasilere hizmet verirken nelere dikkat ediyorsunuz?
-
- Öncelikle yabancı devlet adamları ve beraberindeki heyetlere hizmet verirken, ülkemizi temsil ettiğimizin bilincinde olarak yabancı dil bilen, prezentabl ve protokol konusunda eğitim almış sürücülerimizle güvenli hizmet veriyoruz. Ayrıca ofisimizde bizimle birlikte çalışan deneyimli ekibimizle çözüm odaklı olarak çalışıyoruz.

 

HABER LİNKİ;

http://www.sureklihaber.com/gundem/simetri-filo-arac-kiralama-h230673.html

KAZA TESPİT TUTANAĞI